market-otomasyon-sistemleriMarket ve Restaurant Otomasyon Sistemi ,Profesyonel bir işletmeci düzen ve temizliğe verdiği önemiaynı şekilde çalışma sistemine de uygulamak ister. Kağıt vekalem kullanılarak sipariş alma yöntemi artık eskide kalmakta ve yeni nesil restoran otomasyonları yaygınlaşmaktadır.

Adisyon takibinizi yapabilir ve masa kontrollerinizi hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.Masa düzeninizi sistemde restoranınıza uygun bir şekilde oluşturabilir ve masalarınıza numaralar tahsis edebilirsiniz.

Sisteme menünüzde bulunan tüm ürünlerin resmini koyabilir ve satışı resme tıklayarak seçmiş olduğunuz masaya gönderip gerçekleştirebilirsiniz.

 Market Otomasyon Sistemi ,Marketler perakende satış işleminin en yoğun olduğu ve barkod otomasyon sistemine en çok ihtiyaç duyulan ticari yerlerdendir.  Bilgisayar bilgisi az olan birinin bile kolaylıkla öğrenebileceği market programı, günlük işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır.Sistem, marketinizde bulunan tüm ürünlerin programa tanıtılıp etiketlenmesiyle başlamakta ve size birçok yönden avantajlar sağlamaktadır.

Barkod Otomasyon Sistemi, Fiyat değişikliklerinizi istediğiniz sıklıkta yapabilir, terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.El terminalleriyle hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Birden fazla şubeli yerlerinizde tek nokta yönetimiyle her şubenizi ayrı ayrı yönetebilir ve birbirleriyle haberleşmesini sağlayabilirsiniz. Deponuzdaki ürünler için optimal seviyeler belirleyerek minumum ve maximum değerler girebilir ve bu değerler arasında stok bulundurmak üzere programızı ayarlayabilirsiniz. Siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilir, ürünlerin gelmesi halinde sipariş fişinizi otomatik olarak faturalaştırıp ürünlerin depoya girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her kasiyeriniz için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir, yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz.

 

hizmet-alti.fw

Bizi Seçenler